Modulaire cv-ketel BIASI RECUPERA DGT NOx 24 S
Code: 10312.0220.0Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Deze condensatie gas cv-ketel is ontworpen voor residentiële en licht commerciële toepassingen. Hij wordt vaak geïnstalleerd in woningen, kleine appartementencomplexen en soortgelijke gebouwen waar de ruimte beperkt is. De unit ondersteunt zowel verwarming als warmwaterproductie en is compatibel met een verscheidenheid aan leidingconfiguraties en schoorsteenopstellingen. Installateurs werken vaak met bestaande systemen die minimale aanpassingen vereisen om te voldoen aan de eisen van de cv-ketel.
De BIASI RECUPERA DGT NOx 24 S is ideaal voor integratie in systemen met conventionele rookgasafvoer, waaronder die met aluminium of gecombineerde rookgasafvoersystemen. Hij ondersteunt directe regeling van maximaal twee verwarmingszones en is geschikt voor gebruik met oudere turbo cv-ketels in gemengde installaties. Het modulaire bereik van 1:3 zorgt voor een flexibele werking bij wisselende warmtevraag, en de equithermische regeling zorgt voor een stabiele temperatuurregeling in de verwarmingscircuits.
Technische parameters
| Warmtevermogen TUV (80/60°C) | 24,1 kW |
|---|---|
| Warmtevermogen VK (80/60°C) | 25 kW |
| Minimaal warmtevermogen VK | 7,5 kW |
| Rendement bij 100% belasting (30/50°C) | 96,5 % |
| TUV debiet ΔT=25°C | 13,7 l/min |
| Hoogte | 700 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Verpakkingshoogte | 790 mm |
| Verpakkingsbreedte | 480 mm |
| Verpakkingsdiepte | 375 mm |
| Brutogewicht | 37 kg |
| EAN | 8058045652359 |
| Code | 10312.0220.0 |
| Merk | Biasi |
Installatie en aansluiting
De installatie begint met het selecteren van een veilige montageplaats op een niet-brandbare wand. De cv-ketel moet op een hoogte worden opgehangen die toegang biedt tot alle servicepunten en aansluitingen. Rookgasafvoer is afhankelijk van het type schoorsteen: 60/100 mm rookgasafvoer kan tot 4m ondersteunen, 80/125 mm tot 20m, en 80/80 mm tot 30m. Zorg ervoor dat het rookgasafvoertraject vrij is van scherpe bochten en dat de uitlaat zich bevindt uit de buurt van luchtinlaten of ventilatiekanalen.
Gas- en wateraansluitingen gebruiken standaard schroefdraadtypes. Controleer of de gasvoorziening correct is gedimensioneerd en of de drukinstellingen voldoen aan de lokale regelgeving. Waterinlaat- en uitlaatpoorten zijn gedimensioneerd om de benodigde doorstroming zonder overmatige drukval te kunnen verwerken. Een digitaal display en geheugenfunctie zijn toegankelijk na installatie voor monitoring en diagnose. Controleer of alle elektrische aansluitingen zijn gemaakt volgens de instructies van de fabrikant en of de unit correct is geaard.
Veel voorkomende installatiefouten zijn een onjuiste rookgaslengte, slechte wandmontage en onvoldoende ruimte rond de unit. Controleer altijd of het schoorsteensysteem compatibel is met de uitstoot van de cv-ketel en of eventuele eerdere wijzigingen aan het systeem niet in conflict zijn met de nieuwe installatie. Een testrun moet worden uitgevoerd om de correcte werking te verifiëren en eventuele lekkages of uitlijningsproblemen te identificeren.
Compatibiliteit en accessoires
De cv-ketel is compatibel met zowel moderne als traditionele rookgasafvoersystemen, waaronder die in meergezinswoningen. Het kan worden geïntegreerd met oudere turbo cv-ketels in gemengde installaties waar systeemcompatibiliteit vereist is. Aanvullende componenten zoals expansievaten, veiligheidsventielen en circulatiepompen kunnen nodig zijn, afhankelijk van de systeemconfiguratie. Er worden geen specifieke gerelateerde producten vermeld voor dit model.
Technische achtergrond voor ontwerpers
De BIASI RECUPERA DGT NOx 24 S werkt volgens het condensatieprincipe, waarbij de warmtewisselaar latente warmte uit rookgassen opvangt, waardoor het totale rendement wordt verbeterd. Het atmosferische branderontwerp zorgt voor een stabiele verbranding onder wisselende belasting. De gebruikte materialen zijn geselecteerd op hun corrosiebestendigheid en thermische spanningen, wat bijdraagt aan een lange levensduur.
De cv-ketel integreert in zowel primaire als secundaire circuits, en het modulaire bereik zorgt voor proportionele modulatie om te voldoen aan de warmtevraag van het gebouw. Het equithermische regelsysteem past het aanvoertemperatuur aan op basis van de buitentemperatuur, waardoor comfort en efficiëntie worden geoptimaliseerd. Goede isolatie van leidingwerk en zorgvuldige routing van de rookgasafvoer kunnen de prestaties verder verbeteren en warmteverlies verminderen.
Service en werking
Onderhoud omvat het controleren van de gasdruk, het inspecteren van de warmtewisselaar op blokkades en het verifiëren van de integriteit van de elektrische aansluitingen. De cv-ketel bevat een geheugenfunctie voor het opslaan van foutmeldingen, wat helpt bij het oplossen van problemen. Een resetfunctie voor onderhoudsintervallen is beschikbaar om servicevereisten bij te houden. Regelmatige reiniging van de rookgasafvoer en het brandergebied wordt aanbevolen om de efficiëntie te behouden en roetvorming te voorkomen.
Tijdens het gebruik, zorg ervoor dat het digitale display geen foutcodes weergeeft en dat de cv-ketel correct reageert op zonecontrolesignalen. Als er ongewoon lawaai of prestatieproblemen optreden, raadpleeg dan de technische documentatie voor diagnostische procedures. De IPX4D classificatie zorgt voor bescherming tegen spatwater, waardoor hij geschikt is voor installatie in ruimtes met een matige luchtvochtigheid.
Veelgestelde vragen
Kan de cv-ketel worden aangesloten op oudere gecombineerde schoorsteensystemen?
Ja, de BIASI RECUPERA DGT NOx 24 S is goedgekeurd voor aansluiting op traditionele en gecombineerde schoorsteensystemen die vaak voorkomen in appartementencomplexen.
Wat is het minimale warmtevermogen van de cv-ketel?
Het minimale warmtevermogen is 7,5 kW, waardoor een efficiënte werking bij lage belasting en modulatie binnen een bereik van 1:3 mogelijk is.
Is de cv-ketel geschikt voor gebruik met twee verwarmingszones?
Ja, de cv-ketel ondersteunt directe regeling van maximaal twee verwarmingszones, waardoor onafhankelijke temperatuurregeling voor verschillende delen van het gebouw mogelijk is.
Wat betekent de IPX4D classificatie voor installatie?
De IPX4D classificatie betekent dat de cv-ketel beschermd is tegen spatwater vanuit elke richting, waardoor hij geschikt is voor installatie in omgevingen met een matige blootstelling aan vocht.
Documenten om te downloaden
Bijkomende parameters
| Categorie: | Producten | Gasketels |
|---|---|
| Gewicht: | 42.125 kg |
| EAN: | 8058045652359 |
| Availability: | In stock or at supplier |
| Tepelný výkon TUV (80/60°C): | 24,1 kW |
| Tepelný výkon UK (80/60°C): | 25 kW |
| Minimálny tepelný výkon UK: | 7,5 kW |
| Účinnosť pri 100% výkone (30/50°C): | 96,5 % |
| Množstvo TUV ΔT=25°C: | 13,7 l/min |
| Výška: | 700 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Výška balenia: | 790 mm |
| Šírka balenia: | 480 mm |
| Hĺbka balenia: | 375 mm |
| Hmotnosť brutto: | 37 kg |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!
