Wholesale e-shop

Modulaire cv-ketel Biasi Rinnova Tec 35 S

Code: 10314.2076.0
naparovana cena na magic
–12 % €1 219,67 / st. €1 500,19 incl. btw Maatstaf prijs:
Op voorraad bij leverancier (1–2 weken)

Gedetailleerde informatie

Gedetailleerde beschrijving van het product

Deze condensatie cv-ketel is geschikt voor eengezinswoningen en meergezinswoningen, kleine kantoren en soortgelijke toepassingen waar een compact formaat en een hoog rendement vereist zijn. Installateurs integreren deze meestal in laagdruk hydronische systemen met standaard leidingindelingen. De modulerende brander en adaptieve klep zorgen voor een flexibele aanpassing aan variabele belasting en brandstofsamenstelling. Het apparaat vereist standaard wandmontage en toegang voor het onderhoud van componenten zoals de warmtewisselaar en het bedieningspaneel.

Technische parameters

Warmwatervermogen (80/60°C)34,1 kW
Centraal verwarmingsvermogen (80/60°C)30,6 kW
Minimaal centraal verwarmingsvermogen3,0 kW
Rendement bij 100% belasting (30/50°C)108,5 %
Warmwaterdebiet ΔT=25°C20,5 l/min
Hoogte700 mm
Breedte400 mm
Diepte300 mm
Verpakkingshoogte790 mm
Verpakkingsbreedte480 mm
Verpakkingsdiepte375 mm
Brutogewicht32,5 kg
Code10314.2076.0
MerkBiasi
Deze parameters bepalen de prestaties van de cv-ketel. Het vermogen van 34,1 kW bij 80/60°C geeft het maximale verwarmingsvermogen aan onder conventionele temperatuurgradiënten. Het vermogen van 30,6 kW voor warm water weerspiegelt een lager vermogen door de hogere returntemperaturen. De efficiëntie van 108,5% bij 100% belasting bevestigt de condensatie door warmteterugwinning uit de rookgassen. Het minimum van 3,0 kW zorgt voor een stabiele werking bij lage belasting, wat belangrijk is voor het behoud van het binnenklimaat bij mild weer.

Installatie en aansluiting

Montage vereist het bevestigen van het apparaat aan een stevige muur met behulp van de meegeleverde beugels. Primaire aansluitingen omvatten een gasinlaat met schroefdraad van 3/4 inch, waterin- en -uitlaten met schroefdraad van 1/2 inch. De rookgasafvoer moet voldoen aan de lokale regelgeving voor condensatie-apparaten. Installateurs moeten de juiste uitlijning van de primaire warmtewisselaar verifiëren en zorgen voor een onbelemmerde luchtstroom rond de behuizing. Veelvoorkomende fouten zijn een onjuiste rookgasafvoergrootte, een onjuiste ventilatie en het nalaten om de gasklepkalibratie in te stellen voor de lokale brandstofsamenstelling.

Compatibiliteit en accessoires

Dit model integreert met standaard thermostaten en ruimtesensoren, inclusief het optionele iControl-systeem. De adaptieve gasklep maakt een aparte gasdrukregelaar overbodig. Een externe temperatuursensor maakt temperatuurgecompenseerde modulatie mogelijk. Andere componenten omvatten een expansievat van 7 liter en een terugslagklep voor warmwatercircuits. Er worden geen specifieke alternatieven aanbevolen voor dit model.

Technische achtergrond voor ontwerpers

De cv-ketel werkt via premixverbranding in een branderunit van roestvast staal. De primaire warmtewisselaar bestaat uit een spiraal van roestvast staal omgeven door een aluminium behuizing, die bestand is tegen zure condensatie. De modulerende pomp past het debiet aan op basis van de belasting, terwijl de adaptieve gasklep compenseert voor variaties in de brandstofwaarde. Het systeemrendement is afhankelijk van het handhaven van lage returntemperaturen (idealiter onder de 50°C) om condensatie in de rookgassen te bevorderen.

Onderhoud en werking

Routineonderhoud omvat het reinigen van de warmtewisselaar en het controleren van het branderpatroon. De onderhoudsresetfunctie maakt het mogelijk om service-intervallen bij te houden. Installateurs moeten de gasklep jaarlijks inspecteren en de werking van de NOx 6-geclassificeerde brander verifiëren. De IPX5D-classificatie beschermt tegen stof en waterstralen, waardoor een betrouwbare werking in typische binnenomgevingen wordt gegarandeerd. Diagnostische codes worden opgeslagen in het geheugen voor probleemoplossing.

Veelgestelde vragen

Kan de cv-ketel zich aanpassen aan verschillende gas kwaliteiten?
Ja, de adaptieve gasklep compenseert voor variaties in de brandstofwaarde zonder handmatige aanpassingen. Is de warmtewisselaar verwijderbaar voor reiniging?
De warmtewisselaar van roestvast staal is ontworpen voor eenvoudige verwijdering en reiniging om een langdurig rendement te behouden. Wat is de minimale operationele belasting?
De cv-ketel kan werken met een belasting van 3,0 kW, waardoor een stabiele modulatie mogelijk is, zelfs bij een lage verwarmingsbehoefte. Hoe werkt het iControl-systeem?
Het iControl-systeem gebruikt een externe temperatuursensor en een ruimtethermostaat om het cv-ketelvermogen te regelen op basis van de omgevings- en buitentemperatuur.

Documenten om te downloaden

Bijkomende parameters

Categorie: Producten | Gasketels
Gewicht: 42.125 kg
Availability: In stock or at supplier
Tepelný výkon TUV (80/60°C): 34,1 kW
Tepelný výkon UK (80/60°C): 30,6 kW
Minimálny tepelný výkon UK: 3,0 kW
Účinnosť pri 100% výkone (30/50°C): 108,5 %
Množstvo TUV ΔT=25°C: 20,5 l/min
Výška: 700 mm
Šírka: 400 mm
Hĺbka: 300 mm
Výška balenia: 790 mm
Šírka balenia: 480 mm
Hĺbka balenia: 375 mm
Hmotnosť brutto: 32,5 kg

Discussie

Dit veld niet invullen

Lijst van discussies

P Avatar van auteur 29.10.2025 09:38
Nejde mi teplá voda môže byť že je zavesený filter?
BS Avatar van auteur 23.01.2026 10:07
Dobrý deň, toto je otázka na Vášho servisného technika. S pozdravom,
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.