ESHOP pre veľkoodberateľov

na pelety

Najpredávanejšie

Textilný zásobník s príslušenstvom
Skladom u dodávateľa
H0510
 
od €425,72
Špeciálne spínacie hodiny
Skladom u dodávateľa
S0090
 
€17,26
 
od €712,62

Radenie produktov

49 položiek celkom

Výpis produktov

D 20PX
ATMOS D 10 PX
Skladom u dodávateľa
€4 148

- 3-10 kW kompaktný ekologický automatický kotol na pelety / so...

D10PX
87498 atmos d 14 p
ATMOS D 14 P
Skladom u dodávateľa
€2 273,10

- 4-14 kW ekologický, plne automatický kotol len na pelety

D14P/
D 21P Compact zadni
ATMOS D 14 P COM
Skladom u dodávateľa
€4 970,70

- 4-14 kW komapktný ekologický automatický kotol na pelety / komplet s nerezovým...

D14P COM
D 20PX
ATMOS D 15 PX
Skladom u dodávateľa
€4 433,80

- 4,5-15 kW kompaktný ekologický automatický kotol na pelety / so...

D15PX
87504 atmos d 20 p
ATMOS D 20 P
Skladom u dodávateľa
€3 091,50

- 6,5-22 kW ekologický, plne automatický kotol na pelety / drevo

D20P
D 20PX
ATMOS D 20 PX
Skladom u dodávateľa
€4 498,80

- 4,5-20 kW kompaktný ekologický automatický kotol na pelety / so...

D20PX
87510 atmos d 21 p
ATMOS D 21 P
Skladom u dodávateľa
€2 580,60

- 4-19,5 kW ekologický, plne automatický kotol len na pelety

D21P
D 21P Compact zadni
ATMOS D 21 P COM
Skladom u dodávateľa
€5 014

- 4-19,5 kW komapktný ekologický automatický kotol na pelety / komplet s nerezovým...

D21P COM
87516 atmos d 25 p
ATMOS D 25 P
Skladom u dodávateľa
€2 745,20

- 7-24 kW ekologický, plne automatický kotol len na pelety

D25P
D 21P Compact zadni
ATMOS D 25 P COM
Skladom u dodávateľa
€5 182,90

- 7-24 kW komapktný ekologický automatický kotol na pelety / komplet s nerezovým...

D25P COM
D 20PX
ATMOS D 25 PX
Skladom u dodávateľa
€4 801,90

- 4,5-25 kW kompaktný ekologický automatický kotol na pelety / so...

D25PX
16471626529ec524cef1c21bd37e1821 mm2000x2000
ATMOS D 30 P
Skladom u dodávateľa
€3 628,50

- 8,9-29,8 kW ekologický, plne automatický kotol len na pelety

D30P
D30P
ATMOS D 40 P
Skladom u dodávateľa
€3 671,80

- 8,9-40 kW ekologický, plne automatický kotol len na pelety

D40P
D30P
ATMOS D 50 P
Skladom u dodávateľa
€4 494,40

- 13,5-45 kW ekologický, plne automatický kotol len na pelety

D50P
87624 atmos d 80 p
ATMOS D 80 P
Predaj skončil
€4 615,23

- 24-80 kW ekologický, plne automatický kotol na pelety

D80P
D 85P izo
ATMOS D 85 P
Skladom u dodávateľa
€8 122,90

- 24-80 kW ekologický, plne automatický, v základe kompletne vybavený kotol len na...

D85P
A25
€1 051,96

- na pelety, výkon 4,5 – 24 kW

H0014
A25
€1 264,05

- na pelety, výkon: 4,5 – 24 kW pre kotly vysoké 3-komorové model 2018

H0048
A25
Horák ATMOS A 45
Skladom u dodávateľa
€1 463,41

- na pelety, výkon: 8,5 – 49 kW

H0015
88830 horak atmos a 85 s pneumatickym cistenim
€2 897,14

- na pelety, pre kotol D85P, výkon 24–80 kW

H0033
Kompaktná nádrž na pelety AZPD (Typ Kompaktná nádrž na pelety AZPD 240 L)
od €920,46

- o objeme 240 L, 300 L, 400 L  spolu s dopravníkom DRA 25, určená pre...

H0283
Kompaktná nádrž na pelety AZPU (Typ Kompaktná nádrž na pelety AZPU 240 L)
od €928,95

- o objeme 240 L a 400 L spolu s dopravníkom DRA 25, pre splyňovacie...

H0280
Nádrž na pelety (Typ Nádrž na pelety 1000 L /650 kg peliet / do 80 kW)
od €335,10

- objem 250 L, 500 L a 1000 L

H0204
Nastavec D 20PX
od €261,64

- na zvýšenie objemu nádrže na pelety pre kotly DxxPX

S1233
Odpopolňovacie zariadenie bez prídavného popolníka (Typ pre D15 P a D20 P)
od €529

- je určené pre kotly na pelety DxxP

S0535
Sberac popela 28L maly
Prídavný popolník S0542
Skladom u dodávateľa
€299,19

- malý, objem 28 L, pre kotly D15P a D20P

S0542
Sberac popela 68L stredni
Prídavný popolník S0544
Skladom u dodávateľa
€312,20

- stredný, objem 68 L, pre kotly D15P, D20P, D30P, D40P, D50P

S0544
Sberac popela 135L velky
Prídavný popolník S0546
Skladom u dodávateľa
€494,31

- veľký, objem 135 L, určený len pre kotol D50P

S0546
Sberac popela 68L stredni
Prídavný popolník S1068
Skladom u dodávateľa
€385,91

- stredný, objem 68 L, určený len pre kotol D80P

S1068
Sberac popela 135L velky
Prídavný popolník S1069
Skladom u dodávateľa
€472,63

veľký, objem 135 L, určený len pre kotol D80P

S1069
Sberac popela D 21P
Prídavný popolník S1229
Skladom u dodávateľa
€255,83

- malý, objem 18L, určený pre kotly D14P, D21P, D25P, D31P

S1229
88947 sada cp25 pre horak a 25
Sada CP25 pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€572,36
H0521
88983 sada cp25gsp pre horak a 25
Sada CP25GSP pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€489,80
H0545
88944 sada cp25k pre horak a 25
Sada CP25K pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€702,44
H0520
88980 sada cp25kgsp pre horak a 25
Sada CP25KGSP pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€676,42
H0544
88956 sada cp25ks pre horak a 25
Sada CP25KS pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€763,15
H0524
88959 sada cp25s pre horak a 25
Sada CP25S pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€633,07
H0525
88950 sada cp45ks pre horak a 45
Sada CP45KS pre horák A 45
Skladom u dodávateľa
€836,85
H0522
88953 sada cp45s pre horak a 45
Sada CP45S pre horák A 45
Skladom u dodávateľa
€706,77
H0523
88974 sada cpx25ks pre horak a 25
Sada CPX25KS pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€637,40
H0538
88977 sada cpx25s pre horak a 25
Sada CPX25S pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€449,97
H0539
88962 sada ucp25ks pre horak a 25
Sada UCP25KS pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€784,82
H0526
88965 sada ucp25s pre horak a 25
Sada UCP25S pre horák A 25
Skladom u dodávateľa
€654,74
H0527
88968 sada ucp45ks pre horak a 45
Sada UCP45KS pre horák A 45
Skladom u dodávateľa
€854,20
H0528
88971 sada ucp45s pre horak a 45
Sada UCP45S pre horák A 45
Skladom u dodávateľa
€724,12
H0529
Dopravnik DA ATMOS
od €458,11

-bezhriadeľový, varianty s dĺžkou 1500 až 4000 mm  

H0151
Šnekový dopravník ATMOS DRA 50 pre horák A45 a A85 (Typ Šnekový dopravník ATMOS DRA50 4000mm)
od €712,62

- hriadeľový, varianty s dĺžkou 1700 až 5000 mmm

H0039
98544 specialne spinacie hodiny
Špeciálne spínacie hodiny
Skladom u dodávateľa
€17,26
S0090
Textilný zásobník s príslušenstvom (Typ Textilný zásobník s príslušenstvom ATZ 5)
od €425,72

- rôzne objemy 

H0510

Ovládacie prvky výpisu

49 položiek celkom

Kotly na pelety

Kotle na pelety
Najmodernejšie kotly na spaľovanie peliet s automatickým zapaľovaním paliva a dávkovaním pomocou šnekového dopravníka s ľubovoľnou dĺžkou alebo so zabudovaným dopravníkom a zásobníkom na pelety s objemom 65 l / 175 l / 215 l. Kotly umožňujú variabilné umiestnenie zásobníka peliet vedľa kotla, alebo vo vedľajšej miestnosti. (Štandardné zásobníky 250, 500 alebo 1000 l a textilné zásobníky na celú sezónu 5500, 6500 alebo 7900 l).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.