Wholesale e-shop

EasyControl

EasyControl predstavuje revolúciu.

Inteligentný regulátor s aplikáciou vám umožňuje jednoducho ovládať kúrenie v každej miestnosti a poskytovať tak maximálny komfort kedykoľvek a kdekoľvek chcete. 

Vďaka stolovému stojanu môžete inteligentný regulátor umiestniť kdekoľvek v domácnosti.

Je to jednoducho praktické, najmä pri modernizácii.

 

EasyControl CT200 - inteligentné ovládanie vykurovania a prípravy teplej vody
EasyControl je viaczónový programovateľný inteligentný termostat pre vykurovanie a prípravu teplej vody, ktorý je napojený na internet a ktorý možno prevádzkovať pomocou tejto aplikácie.
Pri inštalácii tejto aplikácie je možnosť spustiť aplikáciu v režime demo, bez prístupu k internetu, do regulácie EasyControl alebo do vykurovacieho zariadenia, ktoré predvedie rozsiahle funkcie a jednoduchosť použitia. EasyControl je kompatibilný s niekoľkými značkami napr. Bosch, Junkers, atď.

EasyControl CT200 - inteligentné ovládanie vykurovania a prípravy teplej vody
EasyControl je viaczónový programovateľný inteligentný termostat pre vykurovanie a prípravu teplej vody, ktorý je napojený na internet a ktorý možno prevádzkovať pomocou tejto aplikácie.


Individuálne riadenie teploty
Pomocou EasyControl možné nastaviť až 20 zón (alebo miestností), každý s individuálnym programom a teplotami. Tým zaistíte, že v každej zóne máte správnu komfortnú teplotu a že každá zóna je ohrievaná len vtedy keď chcete, tým dochádza k úspore energie. Regulácia teploty v jednotlivých zónach vyžaduje inštaláciu voliteľných inteligentných radiátorových hlavíc EasyControl.

Jednoduché použitie
Intuitívne ovládanie EasyControl a moderný dizajn uľahčujú ovládanie pomocou vstavaného farebného dotykového displeja alebo aplikácie.
• Dodáva sa s prednastavenými programami, ktoré možno ľahko upraviť tak, aby vyhovovali vašim potrebám.
• Funkcia EasyControl má "prázdninový režim", ktorý vyžaduje zadať iba začiatok a koniec. Môžete tiež nastaviť iné typy udalostí ako štátny sviatok alebo deň doma.
• Každá jednotka EasyControl obsahuje rýchlu inštalačnú príručku. Ďalšie informácie sú k dispozícii na webovej stránke: www.bosch-easycontrol.com vrátane príručiek k produktom, zoznamom kompatibilných zariadení a videí, ktoré poskytujú ďalšie podrobnosti o konkrétnych funkciách.

 Jednoducho múdrejší
Pokročilé programovanie EasyControl ponúka pomoc pri zvyšovaní energetickej účinnosti, napríklad:
• Ekvitermická regulácia, ktorá reguluje teplotu vody v systéme a tým zvyšuje účinnosť a užívateľský komfort.
• Na rozdiel od iných inteligentných regulácii vykurovania vám systém EasyControl pomôže spravovať nastavenie teplej vody a to vedie k ďalším úsporám a komfortu.
• Vizuálne zobrazenie údajov o spotrebe energie môže pomôcť zistiť, kde možno dosiahnuť potenciálnych úspor.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.